Flikflakturnendames.jouwweb.nl

HAMBURG GYMNASTICS UITSLAGEN 17 NOVEMBER


Tijdens de "Lucky-Loserronde" -waarvoor Flik-Flak zich als eerste kwalificeerde- moet een eerste plaats behaald worden om in aanmerking te komen voor de TOP-FIVE finale. Onze meiden worden achter het team van Dresden tweede, en redden het dus nét niet!


Die Ergebnisse der Lucky Loser Runde

1. Dresdner SC (95,900 Punkte)

2. Flik-Flak Den Bosch (93,750 Punkte)

3. TV Überlingen – Bodensee (93,200 Punkte)

4. TurnTeam Bayern (92,250 Punkte)

5. Gimnasia Artistica Pozuelo – Madrid (91,900 Punkte)

6. KTZ Bern (87,000 Punkte)

7. Team Schleswig-Holstein (84,450 Punkte)

8. Bergens Turnforening (83,100 Punkte)

9. Cyprus-Jordan-Gym-Federation (79,750 Punkte)

10.Team StTV Singen (70,300 Punkte)

 

Damit hat sich der Dresdner SC für das TOP 5 Finale qualifiziert!


In de hoofdronde is ook nog een plaats in de finale te verdienen, deze gaat naar Turnteam Hamburg

 

Ergebnis der Hauptrunde:

 

1. Turnteam Hamburg(101,9 Punkte)

2. Royal Dutch Gymnastics Federation(99,7)

3. USA All Star Team Region 7 I(98,8)

4. Ginasio Clube Portugues Lissabon(94,05)

5. Gym Tittmoning(93,9)

HAMBURG GYMNASTICS UITSLAGEN 16 NOVEMBER


Uitslagen van de eerste dag op de Hamburg Gymnastics 2012. Flik-Flak kwalificeert zich met een negende plaats voor de Lucky-Loserronde, en kan met een eerste plaats in die ronde nog de TOP FIVE finale behalen.



Ergebnisse der Qualifikation // Results of the Qualification

1. Turnerschaft Großburgwedel(103,35 Punkte)
2. USA All Star Team Region 7 II(103,00)
3. Turning Spirit Amsterdam (102,4)
...
___________________________________
4. Turnteam Hamburg (101,05)
5. Gym Tittmoning (100,9)
6. USA All Star Team Region 7 I (100,55)
7. Royal Dutch Gymnastics Federation (98,7)
8. Ginasio Clube Portugues Lissabon(97,2)
___________________________________
9. Flik-Flak Den Bosch(96,75)
10. Dresdner SC(96,7)
11. TV Überlingen - Bodensee(94,4)
12. Gimnasia Artistica Pozuelo(92,75)
13. TurnTeam Bayern(91,2)
14. KTZ Bern(87,25)
15. Cyprus-Jordan-Gym-Federation(86,2)
16. Team Schleswig-Holstein(86,05)
17. Bergens Turnforening(84,05)
18. Team StTV Singen(82,05)
______
19. Union Böheimkirchen(77,65)

Startliste für Samstag // startlist for saturday

11:00 - 13:00 Uhr
Lucky Loser Runde
Flik Flak Den Bosch (NED)
Dresdner SC (GER)
TV Überlingen-Bodensee (GER)
Gimnasia Artistica Pozuelo (ESP)
Turn Team Bayern (GER)
KTZ Bern (SUI)
Cyprus-Jordan-Gym Federation (CYP-JOR)
Team Schleswig-Holstein (GER)
Bergens Turnforening (NOR)
Team StTV Singen (GER)

Showtime

14:00 - 17:00 Uhr
Hauptrunde
Turn Team Hamburg (GER)
Gym Tittmoning (GER)
All Star Team I (USA)
Royal Dutch Gymnastics Federation (NED)
Ginasio Clube Portugues (POR)

Showtime

18:00 - 20:00 Uhr
TOP FIVE Finale
Turnerschaft Großburgwedel (GER)
All Star Team II (USA)
Turning Spirit Amsterdam (NED)
(?) Sieger der Lucky Loser-Runde
(?) Sieger der Hauptrunde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.