Flikflakturnendames.jouwweb.nl

WEDSTRIJDEN

 

2017
17/18 juni Groot NK AHOY
10/11 juni  NK jeugd N2
20/21 mei NK pupil II N2
14 mei  Tweede kwalificatie jeugd eredivisie
6 mei   Halve finale jeugd N2
19-23 april  EK Cluj
4 april  DGA International
2 april Halve Finales pupil II N2
11/12 maart Kwalificatie jeugd ere / N2
19 februari Toestelfinales regio BO jeugd N2
12 februari  Kwartfinale pupil II N2
4/5 februari 1e Kwalificatie Jeugd N2
29 januari Toestelkampioenschappen regio pupullen
29 januari Regiokampioenschappen bovenbouw
15 januari 2e Voorwedstrijd N2
2016
10 december 1e Voorwedstrijd N2
19 november NK Clubteams
13 november Tilburgse Kampioenschappen
5 november Kwalificatie NK clubteams
25/26 juni NK, AHOY
4/5 juni NK jeugd N2
28/29 mei NK pupillen N2
22 mei Halve finale jeugd N2
5/6 mei IAG
16 april Halve Finale N2, Bergschenhoek
10 april Halve Finale N2, Dalen
19/20 maart Kwartfinale jeugd 1e div. / 1e kwal. jeugd eredivisie
12/13 maart Kwartfinale pupillen N2, Harlingen
6 maart Kwartfinale jeugd N2
5 maart AT&T American Cup 2016, USA
14 februari 1/8 Finale jeugd N2 / 1e divisie
30/31 januari Toestelkampioenschappen regio BO
17 januari Regiokampioenschappen eredivisie
16 januari Regiokampioenschappen jeugd N2 / 1e div.
9 januari Regiokampioenschappen jeugd N2 / 1e div.
2015
12 december 1e Voorwedstrijd N2
 21/22 november NK Clubteams
 24 okt.-2 nov. WK
 6/7 november  Hamburg Gymnastics 2015
 10 oktober  Leverkusen Cup 2015
juni  NK N2
 25 april  Tweede plaatsingswedstrijd eredivisie jeugd
 25 april  Halve Finale N2, Amsterdam
 18 april  Halve finale N2, Waalwijk
 12 april  Halve finale N2, Duiven
 22 maart  1/4 Finale pupillen N2
 21 maart  Eerste plaatsingswedstrijd eredivisie jeugd
 8 - 21 maart 2015  1/4 Finales jeugd N2
 7 februari  1/8 Finale jeugd N2, Eindhoven
 1 februari  Toestefinales regio Brabant-Oost
 17 januari  2e Voorwedstrijd N2 onderbouw, Zierikzee
 11 januari  Voorwedstrijd jeugd N2, Valkenswaard
.
2014
 13 december   1e Voorwedstrijd N2 onderbouw
 29/30 november  Michel Wanten Cup 2014, België
 22/23 november  NK Clubteams, Amsterdam
 8/9 november  18e Tournoi International de Combs la Ville
 1/2 november  Kwalificatie NK teams, Waspik
 11 oktober  Leverkusen Cup 2014
 3/4 oktober  Hamburg Gymnastics 2014
 21/22 juni  NK AHOY
 14 juni  NK meerkamp instap / jeugd N2
 14 juni  International GymnESCHtics Cup, Luxemburg
 7/8 juni  International Gymnova Cup, België 
 29 mei  IAG, 's-Hertogenbosch
 25 mei  2e Kwalificatie jeugd eredivisie
 24/25 mei  NK pupil I / pupil II N2, Breda
   16 mei  Kampioenswedstrijd onderbouwteam
 12-18 mei  JEK Sofia
 12 april  Halve finale N2, Uithuizen
 6 april  1e Kwalificatie eredivisie jeugd, Rotterdam
 5/6 april  Halve finale N2, Rotterdam
   30 maart  Halve finale N2, Duiven
   9 / 16 maart  Kwartfinale N2
 22 februari  Competitie Turnoss
 15 februari  Competitie OJC
 9 februari  1/8 Finale N2 - Wieringerwerf
   1 februari  Competitiewedstrijd onderbouw Flik-Flak - Taxandria
 25/26 januari  Toestelfinales regio Brabant-Oost N2
 11/12 januari  2e Voorwedstrijd N2 - Breda
 5 januari  Competitie onderbouw - Heesch
  16/17 november 2012  

 

WEDSTRIJDEN 2013

 

 14/15 december  Regiokampioenschappen BO
 7 december  1e voorwedstrijd eredivisie
 7 december   Tilburgse Kampioenschappen
16/17 november   NK Clubteams
  15/16 november   Hamburg Gymnastics 2013
10 november   17e Tournoi International de Combs la Ville
2 november   Kwalificatie NK clubteams
12 oktober   Leverkusen Cup 2013 
14-19 juli  EYOF 2013 
15/16 juni   Groot NK 2013 
8/9 juni   Regionale clubteamkampioenschappen
  1/2 juni   NK eerste divisie (meerkamp + toestelfinales)
2 juni   Derde kwalificatie jeugd eredivisie
1 juni  Interland Zweden (kwalificatie EYOF)
26 mei  2e Kwalificatie jeugd eredivisie
25/26 mei  Bondskampioenschap Instap N2
19/19 mei   International Gymnova Cup - Keerbergen, België
10 mei   IAG Sportevent - Flik-Flak
20/21 april   1e Kwalificatie eredivisie jeugd
20/21 april  Halve finale eerste divisie
13 april   Halve finale Instap N2 - Reusel
  23 maart   Competitiewedstrijd Tabitta - Flik-Flak
17 maart   Competitiewedstrijd HT'35 - Flik-Flak
9/10 maart   1e Landelijke voorwedstrijd eerste divisie 
3 maart   Brabantse Kampioenschappen
2 maart   Toestelfinales Regio Brabant-Oost 
23 februari   Dubbele competitiewedstrijd Flik-Flak-OJC / Flik-Flak - Tabitta - V&K 
23 februari   Districtsfinale instap N2
  2 februari   Competitiewedstrijd OJC Rosmalen - Flik-Flak 
  26 januari   Regiokampioenschappen eerste / eredivisie 
19 januari   Regiokampioenschappen Instap N2 
  13 januari   Flik-Flak-bokaal 
5 januari  Competitiewedstijd Flik-Flak - HT'35 
  16/17 november 2012  

 

WEDSTRIJDEN 2012

     
22 december  Onderlinge wedstrijd instap niveau N1 / N2 
  9 december   NK Clubteams 
8 december   Tilburgse Kampioenschappen 
  25 vovember 2012   Kwalificatie clubteams - Maarheeze 
16/17 november 2012        Hamburg Gymnastics 2012 
   9/10 november 2012  16eme Tournoi International Gymnastique - Combs-la-Ville
  8 september 2012   Leverkusencup 
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.