Flikflakturnendames.jouwweb.nl

ARCHIEF WEDSTRIJDEN

 

WEDSTRIJDEN 2014

 24/25 mei  NK pupil I / pupil II N2, Breda
   16 mei  Kampioenswedstrijd onderbouwteam
 12-18 mei  JEK Sofia
 12 april  Halve finale N2, Uithuizen
 6 april  1e Kwalificatie eredivisie jeugd, Rotterdam
 5/6 april  Halve finale N2, Rotterdam
   30 maart  Halve finale N2, Duiven
   9 / 16 maart  Kwartfinale N2
 22 februari  Competitie Turnoss
 15 februari  Competitie OJC
 9 februari  1/8 Finale N2 - Wieringerwerf
   1 februari  Competitiewedstrijd onderbouw Flik-Flak - Taxandria
 25/26 januari  Toestelfinales regio Brabant-Oost N2
 11/12 januari  2e Voorwedstrijd N2 - Breda
 5 januari  Competitie onderbouw - Heesch
  16/17 november 2012  

 

WEDSTRIJDEN 2013

 

 14/15 december  Regiokampioenschappen BO
 7 december  1e voorwedstrijd eredivisie
 7 december   Tilburgse Kampioenschappen
16/17 november   NK Clubteams
  15/16 november   Hamburg Gymnastics 2013
10 november   17e Tournoi International de Combs la Ville
2 november   Kwalificatie NK clubteams
12 oktober   Leverkusen Cup 2013 
14-19 juli  EYOF 2013 
15/16 juni   Groot NK 2013 
8/9 juni   Regionale clubteamkampioenschappen
  1/2 juni   NK eerste divisie (meerkamp + toestelfinales)
2 juni   Derde kwalificatie jeugd eredivisie
1 juni  Interland Zweden (kwalificatie EYOF)
26 mei  2e Kwalificatie jeugd eredivisie
25/26 mei  Bondskampioenschap Instap N2
19/19 mei   International Gymnova Cup - Keerbergen, België
10 mei   IAG Sportevent - Flik-Flak
20/21 april   1e Kwalificatie eredivisie jeugd
20/21 april  Halve finale eerste divisie
13 april   Halve finale Instap N2 - Reusel
  23 maart   Competitiewedstrijd Tabitta - Flik-Flak
17 maart   Competitiewedstrijd HT'35 - Flik-Flak
9/10 maart   1e Landelijke voorwedstrijd eerste divisie 
3 maart   Brabantse Kampioenschappen
2 maart   Toestelfinales Regio Brabant-Oost 
23 februari   Dubbele competitiewedstrijd Flik-Flak-OJC / Flik-Flak - Tabitta - V&K 
23 februari   Districtsfinale instap N2
  2 februari   Competitiewedstrijd OJC Rosmalen - Flik-Flak 
  26 januari   Regiokampioenschappen eerste / eredivisie 
19 januari   Regiokampioenschappen Instap N2 
  13 januari   Flik-Flak-bokaal 
5 januari  Competitiewedstijd Flik-Flak - HT'35 
  16/17 november 2012  

 

WEDSTRIJDEN 2012

     
22 december  Onderlinge wedstrijd instap niveau N1 / N2 
  9 december   NK Clubteams 
8 december   Tilburgse Kampioenschappen 
  25 vovember 2012   Kwalificatie clubteams - Maarheeze 
16/17 november 2012  Hamburg Gymnastics 2012 
   9/10 november 2012  16eme Tournoi International Gymnastique - Combs-la-Ville
  8 september 2012   Leverkusencup 
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maak een Gratis Website met JouwWeb